O nas

Firma IFS Polska zajmuje się projektowaniem i kompleksowym wdrażaniem systemów automatyki przemysłowej oraz rozwiązań dla przemysłu maszynowego.

Retrofit maszyn CNC, modernizacja czy rozbudowa linii przemysłowych, m.in. dla przemysłu drzewnego, to jedynie początek naszej działalności.

Od 2010 roku zajmujemy się projektowaniem i dostarczaniem dedykowanych testerów baterii akumulatorów litowo-jonowych dużej mocy i wysokiej energii. Zazwyczaj zasobniki te są instalowane w autobusach elektrycznych, trolejbusach, wózkach widłowych oraz pojazdach hybrydowych. Nasze testery są używane w laboratoriach oraz na liniach produkcyjnych w firmach zajmujących się wytwarzaniem nowoczesnych zasobników energii. Firma IFS Polska zaangażowana jest w kilka projektów badawczo-rozwojowych bezpośrednio związanych z aplikacjami EV oraz HEV.
Our mission

Oferta

Systemy sterowania - Elektronika - Automatyka
Testery Bateryjne

Testery Bateryjne

Nasze tester ma bardzo nowoczesną konstrukcję: sercem jego układu jest dwukierunkowy przekształtnik własnej konstrukcji, oparty o supernowoczesne tranzystory z węglika krzemu (technologia SiC). Dzięki takiemu rozwiązaniu układ ma bardzo wysoką sprawność przetwarzania energii.
Energoelektronika i Elektronika

Energoelektronika i Elektronika

Na życzenie naszych klientów konstruujemy różnego rodzaju urządzenia elektroniczne oraz  energoelektroniczne. Naszą największą siła jest kompleksowe podejście do potrzeb naszych Klientów.
Systemy Przemysłowe

Systemy Przemysłowe

Firma IFS Polska zajmuje się projektowaniem i kompleksowym wdrażaniem systemów automatyki przemysłowej oraz rozwiązań dla przemysłu maszynowego. Retrofit maszyn CNC, modernizacja czy rozbudowa linii przemysłowych, m.in. dla przemysłu drzewnego, to nasz chleb powszedni.
Systemy wizji maszynowej

Systemy wizji maszynowej

Oferujemy kompleksowe, w pełni zintegrowane, systemy wizji maszynowej. Nasze konstrukcje  budujemy w oparciu o markowe i profesjonalne kamery. Sprzęt jest za każdym razem bardzo starannie dobierany do potrzeb projektu.

KONTAKT

IFS Polska
ul. Aleksandra Łaszcza 21
22-650 Łaszczów

+48 784 996 830
sales@ifspolska.pl

GODZINY OTWARCIA

Zapraszamy do kontaktu.
Nasze biuro jest otwarte w godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00
Image