IFS Polska

Firma IFS Polska zajmuje się projektowaniem i kompleksowym wdrażaniem systemów automatyki przemysłowej oraz rozwiązań dla przemysłu maszynowego.

Retrofit maszyn CNC, modernizacja czy rozbudowa linii przemysłowych, m.in. dla przemysłu drzewnego, to jedynie początek naszej działalności.

Od 2010 roku zajmujemy się projektowaniem i dostarczaniem dedykowanych testerów baterii akumulatorów litowo-jonowych dużej mocy i wysokiej energii. Zazwyczaj zasobniki te są instalowane w autobusach elektrycznych, trolejbusach, wózkach widłowych oraz pojazdach hybrydowych. Nasze testery są używane w laboratoriach oraz na liniach produkcyjnych w firmach zajmujących się wytwarzaniem nowoczesnych zasobników energii. Firma IFS Polska zaangażowana jest w kilka projektów badawczo-rozwojowych bezpośrednio związanych z aplikacjami EV oraz HEV.

Naszą największą siłą jest kompleksowe podejście do potrzeb naszych Klientów. Opracowujemy kompletną i spójną dokumentację, budujemy prototypy oraz przygotowujemy pełne wdrożenie produktu do realizacji. Nasz proces projektowy wspomagamy umiejętnym wykorzystaniem dedykowanych programów komputerowych, co pozwala na optymalizację i testowanie urządzenia jeszcze przed fazą budowy prototypu. Takie podejście skraca czas i zmniejsza koszty przygotowania finalnego produktu. Dysponujemy wykwalifikowanym i doświadczonym personelem oraz współpracujemy z Politechniką Warszawską, tak by zawsze móc sprostać dalszym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów.
Masz pytania odnośnie oferty...

Skontaktuj się z nami

lub napisz e-mail